Polski

O firmie


Grupa Farkas sp. z o.o.

Wrzesień 2011 roku to miesiąc, w którym prosta idea zaczęła stawać się realnym miejscem i ludźmi. Pierwszą naszą usługą, którą po dziś dzień z dumą świadczymy było wirtualne biuro. Nazwaliśmy je po prostu BIURO29, od numeru budynku na poznańskiej ulicy Święty Marcin, gdzie znajdowało się (i do dziś znajduje się) nasze pierwsze biuro. Niektórzy klienci są z nami od samego początku i z nostalgią wspólnie wspominamy to jak razem rośliśmy z roku na rok w siłę i doświadczenie. Dla nas to właśni oni, klienci, są bardzo ważni, wsłuchujemy się w ich potrzeby i chcemy im sprostać. Jest to nasza dewiza i siła napędowa do wszystkich działań jakich się podejmujemy. Zaufało nam już ponad 14 000 klientów.

Właśnie to indywidualne podejście do potrzeb stale rozwijającego się świata biznesowego, zaowocowało rozwojem i rozszerzaniem naszych usług właściwie z dnia na dzień. Dlatego też w 2013 uruchomiliśmy kolejną spółkę – Kancelarię Gospodarczą Effekti sp. z o.o., pod egidą, której niezmiennie już od ponad 10 lat sprzedawane są gotowe spółki. Nasi specjaliści, w ramach przeprowadzenia sprzedaży odwiedzili oprócz naszych kluczowych miast również Zieloną Górę, Toruń, Słupsk, Tarnowskie Góry a nawet Suwałki. Łącznie w ramach tej spółki założyliśmy, sprzedaliśmy i zlikwidowaliśmy już ponad 2 000 spółek.

Rozwój naszej grupy nie zatrzymał się jednak w tym miejscu. Nie bez powodu nasze teczki opatrzone są hasłem: „komplet usług w jednym miejscu”. W 2017 roku dołączyła do naszej grupy spółka PG Partner Gospodarczy sp. z o.o., w ramach której świadczone są usługi księgowe. Obecnie zatrudnia ona blisko 20 wykwalifikowanych księgowych oraz kadrowych, którzy obsługują klientów z ponad 100 branż. W tym samym roku (2017) uruchomiliśmy unikatową usługę kompleksowej opieki nad klientami chcącymi uruchomić swój biznes w Czechach (obecnie biznes jest prowadzony w ramach spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie).

Na chwilę obecną, jesteśmy w 10 największych miastach Polski oraz w Czechach. Mamy 15 klimatycznych biur i ponad 40 pracowników. Płeć piękna zdecydowanie zdominowała nasze biura, co nie znaczy, że nie dbamy o naszych drogich kolegów, może nawet dbamy o nich tym bardziej im jest ich mniej liczebnie.

Czym się kierujemy i będziemy się kierować w przyszłości? Kilkoma prostymi zasadami: Zespołowością, Samodzielnością, Odpowiedzialnością, Rzetelnością i najważniejszą z nich wszystkich – Satysfakcją klienta.